Set elektrického ohradníku chytrá farma - RF zdroj 12 J - WiFi Gateway - Monitor MX10 ZDARMA

Dostupnost:do 3 - 5 dnů
Sada chytrého elektrického ohradníku s výkonným RF generátorem a centrálním zařízením FENCE WiFi GATEWAY GW100. Centrální jednotka umožňuje okamžité připojení zařízení na fencee Cloud. Díky tomu je možné vzdáleně kontrolovat a ovládat ohradníky mobilním telefonem, tabletem nebo počítačem.
Generátor elektrického ohradníku
Silný kombinovaný generátor fencee energy DUO RF EDX120 je díky svému výkonu 12 J vhodný i pro dlouhé ohrady s délkou instalace až 100 km, v místech kde je třeba zajistit maximální výkon a spolehlivost. Generátor je univerzálně použitelný pro téměř všechny druhy zvířat, jako jsou koně, ovce, skot, prasata nebo kozy. Své využití najde také při ochraně pozemků nebo úrody před lesní zvěří, divokými prasaty. Je vhodný i pro mláďata díky žluté svorce se sníženým výstupem. Tu lze připojit na spodní řadu vodiče ohrady nebo na druhou ohradu, ve které se pohybují menší zvířata nebo mláďata.
Centrální a ovládací jednotka
V sadě chytrého elektrického ohradníku je připravena centrální ovládací FENCE WiFi GATEWAY GW100. Pomocí WiFi gateway připojíte zařízení na fencee Cloud a protřednictvím bezplatné aplikace pro Android a iOS  ovládáte spárovaná zařízení kdykoliv a prakticky odkudkoliv na světě. Přes 1 centrální WiFi Gateway můžete ovládat až 12 RF zařízení. K provozu sytému nejsou potřeba žádné registrační poplatky ani SIM karty. Žádné další výdaje, minimalizujete tak vaše náklady na provoz chytrého elektrického ohradníku. Přes fencee Cloud generátory nejen ovládáte, ale také kontrolujete pomocí notifikací, které se ihned zobrazí ve vašem telefonu a na e-mailu.

Aplikace pro Android na stažení v Google Play
Aplikace pro Apple iOS na stažení v App Store

Díky systému chytré farmy fencee získáte maximální přehled nad vaší elektrickou ohradou kdykoliv a odkudkoliv. Zařízení můžete vzdáleně vypínat, ovládat a monitorovat. V případě nastalého problému dostanete okamžitý alarm do telefonu a na e-mail. Všechny výhody a funkce elektrických ohradníků s aplikací fencee Cloud si přečtěte v našem článku.
Monitorující zařízení jako DÁREK
V sadě na vás bude čekat také kontrolní Monitor MX10. Po připojení na elektrickou ohradu měří hodnotu napětí. V případě poklesu pod nastavenou hodnotu odesílá upozornění do centrální Gateway, která ihned spustí on-line alarm o vzniklém poklesu napětí na ohradě. Spárovaný Monitor MX10 ovládáte vzdáleně pomocí mobilní aplikace. Kontrolní monitory mají mnoho způsobů instalace, pokud se chcete dozvědět více, přečtěte si článek o různém zapojení kontrolních Monitorů. 
Základní a externí RF anténa
Chytrá RF zařízení fencee jsou dodávána se základní anténou, která umožňuje dosah komunikace na vzdálenost 10 km. Pro případ, že potřebujete zlepšit kvalitu signálu a dosah přenosu, využijte možnosti instalace externí antény, díky které zvýšíte dosah až na 30 km. Více o montáži externích antén si přečtěte v našem článku.
Kombinované napájení
Kombinované RF generátory fencee můžete napájet pomocí adaptéru ze sítě 230 V nebo z běžné autobaterie. Tu lze použít také jako záložní zdroj v případě poruchy nebo výpadku elektrického proudu. Centrální jednotka FENCE WiFi GATEWAY GW100 je standardně napájena adaptérem ze sítě 230 V. Pro případ výpadku proudu je opatřena záložním zdrojem, který dodává napětí až 12 hodin. 
V případě, že potřebujete poradit s výběrem vhodného zdroje nebo dalších doplňků, neváhejte se obrátit naše technické oddělení, rádi vám pomůžeme.
Obsah balení: 

generátor fencee energy DUO RF EDX120
centrální ovládací zařízení FENCE WiFi GATEWAY GW100
+ ZDARMA - monitorovací zařízení Monitor MX10

Součástí balení generátoru energy DUO RF EDX120: 

1× generátor fencee energy DUO RF EDX120
1× napájecí adaptér 14 V / 2 A
1× základní RF anténa
1× zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
1× připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
1× bateriový kabel pro připojení energy DUO RF k baterii
1× výstražná tabulka fencee
návod k obsluze

Společně se setem doporučujeme zakoupit DIN lištu 200 mm pro snadnou montáž generátoru na zeď.
Součástí balení FENCE WiFi GATEWAY GW100:

1× základní RF anténa
1× napájecí adaptér 14 VDC
1× záložní bateriový zdroj 9,6 V
2× vrut a hmoždinka pro instalaci
návod k obsluze

Součástí balení Monitoru MX10:

1× základní RF anténa
2× baterie typ C LR14
1× připojovací kabel 100 cm
1× zemnící kabel 150 cm se zemnícím kolíkem
2× stahovací pásky pro snadnou montáž monitoru
1× magnet se šňůrkou pro zavěšení na krk
návod k obsluze

Váha kompletního setu: 3,9 kg
Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-