Set elektrického ohradníku chytrá farma - RF zdroj 8 J - centrální WiFi Gateway - Monitor MX10 ZDARM

Dostupnost:do 3 - 5 dnů
Sada elektrického ohradníku s RF generátorem a centrální FENCE WiFi GATEWAY GW100 umožňuje okamžité připojení zařízení na fencee Cloud a ovládání vzdáleně pomocí mobilního telefonu, tabletu nebo počítače.
Silný kombinovaný generátor fencee energy DUO RF EDX80 je se svým výkonem 8 J vhodný pro dlouhé ohrady s délkou instalace až 80 km a v místech kde je třeba zajistit maximální výkon a spolehlivost. Generátor je univerzálně použitelný pro téměř všechny druhy zvířat jako koně, ovce, skot, prasata nebo kozy. Své využití najde také při ochraně pozemků nebo úrody před lesní zvěří, divokými prasaty nebo menšími škůdci jako jsou vydry, kuny a bobři. Je vhodný i pro menší zvířata a mláďata díky jeho žluté svorce se sníženým výstupem. Tu můžete připojit na spodní vodiče ohrady nebo na druhou ohradu, ve které se pohybují mláďata.
V sadě elektrického ohradníku je připravena centrální a ovládací FENCE WiFi GATEWAY GW100. S tou zařízení připojíte na fencee Cloud a pomocí bezplatné aplikace pro zařízení Android i iOS pak můžete spárovaná zařízení ovládat vzdáleně prakticky odkudkoliv na světě, kde je internetové připojení. Přes 1 centrální WiFi Gateway můžete ovládat až 12 RF zařízení. Pro provoz nejsou potřeba žádné registrační poplatky ani SIM karty. Systém je tak naprosto bez nákladů a minimalizuje vaše náklady na provoz elektrických ohradníků. S pomocí systému chytré farmy získáte maximální přehled kdykoliv a odkudkoliv nad vaší elektrickou ohradou. Zařízení můžete vzdáleně vypínat, ovládat a monitorovat. V případě nastalého problému dostanete okamžitý alarm do telefonu a na e-mail. Všechny výhody a funkce elektrických ohradníků s aplikací fencee Cloud si přečtěte v našem článku..
V kompletním setu najdete také kontrolní Monitor MX10. Ten po připojení na elektrickou ohradu měří hodnoty napětí a v případě poklesu pod nastavenou hodnotu odesílá upozornění do Gateway a ta on-line spustí alarm o nastalém problému na ohradě. Spárovaný Monitor MX10 na fencee Cloud můžete také ovládat vzdáleně pomocí mobilní aplikace. Kontrolní monitory mají mnoho způsobů instalace a využití, pokud se chcete dozvědět víc, přečtěte si článek o kontrolních Monitorech. Kontrolní Monitor je napájen pomocí baterie CLR14. Životnost baterií je 1 rok, což může být bráno jako celá pastevecká sezóna
Chytrá RF zařízení v kompletním setu jsou dodávána se základní anténou. Ta umožňuje dosah komunikace na vzdálenost 10 km. Pro případ, že potřebujete zlepšit kvalitu signálu nebo dosah přenosu využijte možnost instalace externí antény, díky které zvýšíte dosah až na 30 km. Více o provozu a montáži externích antén si přečtěte v našem článku.
Kombinované RF generátory fencee můžete napájet pomocí přiloženého adaptéru který je obsahem balení ze sítě 230 V nebo z běžné autobaterie. Tu můžete použít také jako záložní zdroj v případě poruchy nebo výpadku elektrického proudu. Centrální FENCE WiFi GATEWAY GW100 je standardně napájena z přiloženého adaptéru ze sítě 230 V. Pro případ výpadku proudu je opatřena záložním zdrojem, ten dodává napětí až 12 hodin. .
Pokud si nejste jisti, že je tento set pro vás ten pravý, obraťte se na naše technické oddělení, které vám s výběrem vhodných komponentů pro vaši ohradu bude nápomocno.
Zařízení můžete ovládat pomocí mobilní nebo webové aplikace odkudkoliv na světě, kde je internetové pokrytí. A to díky centrálnímu zařízení FENCE WiFi GATEWAY GW100.  Více o aplikaci fencee Cloud.
Cloud sbírá data od RF generátorů a kontrolních monitorů. Pomocí centrální gateway pak můžete snadno nastavovat a ovládat jednotlivá zařízení z jednoho místa, pomocí mobilní aplikace nebo z webového rozhraní. Přes Cloud generátory fencee nejen ovládáte, ale i kontrolujete pomocí notifikací, které se ihned zobrazí ve vašem telefonu nebo e-mailu.

Aplikace pro Android na stažení v Google Play
Aplikace pro Apple iOS na stažení v App Store 

V případě, že potřebujete poradit s konkrétním výběrem vhodného setu nebo dalších doplňků, neváhejte se obrátit naše technické oddělení, kde vám rádi poradíme.
Obsah balení: 

generátor fencee energy DUO RF EDX80
centrální ovládací zařízení FENCE WiFi GATEWAY GW100
+ ZDARMA - monitorovací zařízení Monitor MX10

Součástí balení generátoru energy DUO RF EDX80: 

1× generátor fencee energy DUO RF EDX80
1× napájecí adaptér 14 V / 2 A
1× základní RF anténa
1× zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
1× připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
1× bateriový kabel pro připojení energy DUO RF k baterii
1× výstražná tabulka fencee
návod k obsluze

Společně se setem doporučujeme zakoupit DIN lištu 200 mm pro snadnou montáž generátoru na zeď.
Součástí balení FENCE WiFi GATEWAY GW100:

1× základní RF anténa
1× napájecí adaptér 14 VDC
1× záložní bateriový zdroj 9,6 V
2× vrut a hmoždinka pro instalaci
návod k obsluze

Součástí balení Monitoru MX10:

1× základní RF anténa
2× baterie typ C LR14
1× připojovací kabel 100 cm
1× zemnící kabel 150 cm se zemnícím kolíkem
2× stahovací pásky pro snadnou montáž monitoru
1× magnet se šňůrkou pro zavěšení na krk
návod k obsluze

Váha kompletního setu: 3,9 kg
Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-