Set elektrického ohradníku chytrá farma - RF zdroj s ovladačem 1 J - centrální WiFi Gateway

Dostupnost:do 3 - 5 dnů
Kompletní set elektrického ohradníku moderní chytré farmy fencee určen pro připojení na aplikaci fencee Cloud a následnou správu i ovládání všech připojených RF zařízení pomocí mobilního telefonu, tabletu nebo počítače. Součástí setu je kontrolní Monitor MX10, který slouží pro monitorování napětí na ohradě, na kritických nebo těžce dostupných místech. Sada se silným kombinovaným RF generátorem fencee energy DUO RF EDX150 s výkonem 15 J, je vhodným řešením i pro nejnáročnější ohrady a instalace do délky až 120 km. Díky svému výkonu je generátor použitelný téměř pro všechny druhy zvířat. Od menších koz, ovcí nebo poníků až po velká zvířata, jako je skot, dobytek, koně, prasata. Poslouží také jako ochrana před lesní zvěří a divočáky. 
Silný kombinovaný generátor EDX150 je možné napájet pomocí adaptéru ze sítě 230 V. Nebo můžete použít běžnou autobaterii 12 V, ta je vhodná především jako záložní zdroj energie při výpadku elektřiny. Vzhledem k vyšší spotřebě generátorů z modelové řady energy DUO RF EDX, není dlouhodobý provoz na baterii vhodný. Generátor disponuje také žlutou svorkou pro druhý snížený výstup, ten je možné použít právě pro ohrady s mláďaty nebo menšími zvířaty. Velký LCD displej vás přehledně informuje o všech důležitých hodnotách na ohradě nebo generátoru. LED kontrolky a BARGRAF na přední straně, jsou dobře vidět i za denního světla. Indikují provoz zdroje, napětí na ohradě a signalizují možnou poruchu na elektrickém ohradníku.
S pomocí centrální FENCE WiFi GATEWAY GW100 spárujete všechny chytrá RF zařízení a získáte přehled všech informací z jednotlivých generátorů nebo kontrolních monitorů. Ty pak můžete díky mobilní nebo webové aplikaci fencee Cloud ovládat odkudkoliv na světě. Základní dosah radiové komunikace (RF) mezi generátorem a gateway je až 10 km v běžném terénu a zástavbě. Ve ztíženém kopcovitém nebo hustě zalesněném terénu se dosah zkracuje, naopak na volném prostranství může být i mnohem delší. Pro zvýšení dosahu RF signálu mezi generátorem a gateway doporučujeme použít externí anténu, tím lze zvýšit dosah komunikace až na vzdálenost 30 km. Podívejte se na článek s instrukcemi, jak správně instalovat externí anténu a zaručit tak nejefektivnější přenos RF signálu. 
Kontrolní Monitor MX10 měří hodnotu napětí na ohradě. V případě poklesu napětí pod nastavenou hodnotu monitor zašle okamžitý signál do Gateway a ta spustí alarm. Kontrolní monitory mají více možností instalace, jedním z případů je instalace na vstupní bráně. Častá je také instalace na kritických a těžko přístupných místech elektrické ohrady, např. u řeky.  Přečtěte si více o možnostech instalace a použití monitoru MX10.
Zařízení můžete ovládat pomocí mobilní nebo webové aplikace odkudkoliv na světě, kde je internetové pokrytí. A to díky centrálnímu zařízení FENCE WiFi GATEWAY GW100.  Více o aplikaci fencee Cloud.
Cloud sbírá data od RF generátorů a kontrolních monitorů. Pomocí centrální gateway pak můžete snadno nastavovat a ovládat jednotlivá zařízení z jednoho místa, pomocí mobilní aplikace nebo z webového rozhraní. Přes Cloud generátory fencee nejen ovládáte, ale i kontrolujete pomocí notifikací, které se ihned zobrazí ve vašem telefonu nebo e-mailu.

Aplikace pro Android na stažení v Google Play
Aplikace pro Apple iOS na stažení v App Store 

Obsah balení: 

generátor fencee power DUO RF PDX10
centrální ovládací zařízení FENCE WiFi GATEWAY GW100

Součástí balení generátoru power DUO RF PDX10: 

1× generátor fencee power DUO RF PDX10
1× dálkový ovladač generátoru
1× baterie CR2 3V
1× napájecí adaptér fencee DUO 14 V 1,5 m
1× zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
1× připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
1× kabel bateriový fencee DUO 170 cm
1× výstražná tabulka fencee
1× základní RF anténa 
návod k obsluze

Společně se setem doporučujeme zakoupit DIN lištu 200 mm pro snadnou montáž generátoru na zeď.
Součástí balení FENCE WiFi GATEWAY GW100

1× základní RF anténa
1× napájecí adaptér 14 VDC
1× záložní bateriový zdroj 9,6 V
2× vrut a hmoždinka pro instalaci
návod k obsluze

Váha kompletního setu: 2 kg
Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-