Set elektrického ohradníku chytrá farma - RF zdroj s ovladačem 3 J - centrální WiFi Gateway

Dostupnost:do 3 - 5 dnů
Kompletní set elektrického ohradníku s okamžitou možností připojení na fencee Cloud a ovládání elektrických ohradníků vzdáleně, prakticky odkudkoliv na světě kde se nachází internetové pokrytí.
Chytrý generátor fence power DUO RF PDX30 je s výkonem 3 J vhodný pro ohrady s délkou do 23 km. Zařízení je svým výkonem univerzální a použitelné pro malá i větší zvířata jako jsou psy, koně, poníci, ovce, skot nebo je možné elektrický ohradník využít také jako ochranu majetku a pozemků před divokou zvěří a menšími škůdci jako jsou lišky, vydry nebo lasičky. Generátor v sadě je dodáván s dálkovým ovladačem, se kterým můžete zařízení ovládat na vzdálenost až 10 km.
V kompletním setu je připravena centrální a ovládací FENCE WiFi GATEWAY GW100. Ta umožňuje ovládání a kontrolu všech zařízení, které jsou připojené na fencee Cloud. Pomocí aplikace v mobilním telefonu, tabletu nebo počítači pak můžete jednotlivé zařízení ovládat a kontrolovat. Na jednu Gateway je možné připojit až 12 chytrých RF zařízení fencee. Žádné s chytrých zařízení nepotřebuje SIM kartu a není potřeba platit žádné poplatky. Aplikace fencee Cloud je zdarma ke stažení pro operační systémy Android a iOS. Kompletní systém chytré farmy je velmi efektivní dohled nad elektrickými ohradami. S pomocí fencee Cloud můžete generátory ovládat odkudkoliv na světě a v případě poruchy jste ihned informováni pomocí notifikace a e-mailu. S chytrými generátory a aplikací fencee Cloud minimalizujete vaše náklady na provoz elektrických ohrad. Již nemusíte ohrady obcházet a vyhledávat problém. O všech výhodách a funkcích systému chytré farmy fencee Cloud si přečtěte v našem článku.
RF zařízení jsou standardně dodávány se základní anténou, která má dosah komunikace mezi zařízeními 10 kilometrů. V případě, že potřebujete zvýšit vzdálenost a kvalitu přenosu signálu využijte možnosti připojení externích antén. S tou je možné zvýšit dosah ovládání až na 30 km. Pro více informací o možnostech externích antén a jejich instalaci si přečtěte náš článek.
Kombinované generátory můžete napájet pomocí adaptéru ze sítě 230 V nebo z běžné autobaterie, kterou můžete použít jako záložní zdroj v případě výpadku proudu. Centrální Gateway je napájena ze sítě 230 V a je opatřena záložním zdrojem. Ten dodává napětí až 12 hodin v případě výpadku elektrického proudu.
V případě, že si nejste jisti s konkrétním výběrem setu a potřebujete se před nákupem poradit, neváhejte se obrátit na naše technické oddělení, kde vám rádi poradíme.
 
Kompletní univerzální sada elektrického ohradníku s chytrým generátorem a centrální Gateway umožňuje okamžitý přístup na fencee Cloud s možností ovládání z mobilního telefonu, tabletu nebo stolního počítače kdykoliv a odkudkoliv na světě. Jedinou podmínkou pro fungování systému chytré farmy je internetové připojení.
Základ sady tvoří kombinovaný generátor fencee power DUO RF PDX10 s výkonem 1 J a s dálkovým ovladačem. Tím můžete zařízení ovládat na vzdálenost až 10 km. RF generátor je univerzální a poslouží pro všechny druhy zvířat, jako jsou psy, ovce, kozy, koně ale najde využité také při ochraně proti škůdcům a predátorům. Často jsou to nenasytné vydry, které rabují vaše rybníčky, potoky a jezírka nebo také lesní zvěř, jeleni, srnky a divoká prasata která ničí vaše zahrady a záhonky.
Centrální zařízení FENCE WiFi GATEWAY GW100 se po připojení na fencee Cloud a spárování s generátorem PDX10 stává ovládací a kontrolní bránou, která je prostředníkem v komunikaci mezi vaším telefonem a generátorem. Na centrální Gateway můžete připojit až 12 zařízení fencee, které podporují připojení na fencee Cloud. Přes Gateway pak ovládáte jednotlivá zařízení z vašeho telefonu, tabletu, nebo počítače pomocí aplikace fencee Cloud. Získáte tak maximálně efektivní dohled nad vašimi elektrickými ohradníky se spoustou dalších benefitů jako jsou okamžité online notifikace v případě poruchy, zakreslení ohrad do mapových podkladů nebo nastavení virtuálních plotů. Více o všech výhodách a funkcích aplikace fencee Cloud si přečtěte v našem článku.
Standartní dosah u základních RF antén je 10 km. V případě potřeby navýšení dosahu signálu můžete využít externí antény, díky těm je možné zvýšit kvalitu přenosu signálu mezi zařízeními na vzdálenost až 30 km. Více o provozu a montáži zařízení s externí anténou se dočtete v našem článku.
Kombinované generátory je možné napájet pomocí přiloženého adaptéru ze sítě 230 V nebo z běžné autobaterie. Tu můžete použít jako záložní zdroj v případě výpadku proudu. Centrální Gateway je opatřena záložním zdrojem, který dodává napětí až 12 hodin v případě výpadku elektrického vedení.
Zařízení můžete ovládat pomocí mobilní nebo webové aplikace odkudkoliv na světě, kde je internetové pokrytí. A to díky centrálnímu zařízení FENCE WiFi GATEWAY GW100.  Více o aplikaci fencee Cloud.
Cloud sbírá data od RF generátorů a kontrolních monitorů. Pomocí centrální gateway pak můžete snadno nastavovat a ovládat jednotlivá zařízení z jednoho místa, pomocí mobilní aplikace nebo z webového rozhraní. Přes Cloud generátory fencee nejen ovládáte, ale i kontrolujete pomocí notifikací, které se ihned zobrazí ve vašem telefonu nebo e-mailu.

Aplikace pro Android na stažení v Google Play
Aplikace pro Apple iOS na stažení v App Store 

V případě, že si nejste jisti s konkrétním výběrem setu a potřebujete se před nákupem poradit, neváhejte se obrátit na naše technické oddělení, kde vám rádi poradíme.
Obsah balení: 

generátor fencee power DUO RF PDX30
centrální ovládací zařízení FENCE WiFi GATEWAY GW100

Součástí balení generátoru power DUO RF PDX30: 

1× generátor fencee power DUO RF PDX30
1× dálkový ovladač generátoru
1× baterie CR2 3V
1× napájecí adaptér fencee DUO 14 V 1,5 m
1× zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
1× připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
1× kabel bateriový fencee DUO 170 cm
1× výstražná tabulka fencee
1× základní RF anténa 
návod k obsluze

Společně se setem doporučujeme zakoupit DIN lištu 200 mm pro snadnou montáž generátoru na zeď.
Součástí balení FENCE WiFi GATEWAY GW100

1× základní RF anténa
1× napájecí adaptér 14 VDC
1× záložní bateriový zdroj 9,6 V
2× vrut a hmoždinka pro instalaci
návod k obsluze

Váha kompletního setu: 2 kg
Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-