Set elektrického ohradníku na zahradu pro psa, kočku, králíka - síťový zdroj - lanko 100 m

Dostupnost:do 3 - 5 dnů
Set elektrického ohradníku určený na zahrady k rodinným domům, kolem zahrad, záhonků, bazénů nebo jezírek. Účinně ochrání a udrží vaše domácí mazlíčky, jako jsou štěňata, psi, kočky, králíky uvnitř vámi určeného a vymezeného prostoru. Elektrický ohradník může posloužit také jako ochrana záhonků a plodin, které se stávají terčem toulavých zvířat a drobných škůdců, jako jsou potkani nebo kuny. Síťový generátor fencee mini M03 s výkonem 0,3 J, je ideální pro krátké oplocení na zahradách a kolem domů s délkou instalace do 5 km.
Kvalitní 100% voděodolné pouzdro, LED kontrolka a vypínací tlačítko na přední straně generátoru s moderní mikroprocesorovou technologií uvnitř dělají z generátoru spolehlivé funkční zařízení vhodné do každého počasí.
Zelený plastový sloupek vám umožní instalaci s maximální výškou 56 cm a disponuje 7 očky pro individuální volbu tažení vodičů. Jeho přírodní zelená barva je velmi diskrétní a vhodná pro instalace na zahrady k rodinným domům a stavením. Kvalitní zelené lanko dodávané v návinu 100 m s 3 nerezovými vodiči. Vhodné právě v kombinaci se zeleným sloupkem, tvoří diskrétní elektrický ohradník na vaši zahradu.
Celá sada tvoří bezpečný elektrický ohradník pro vašeho domácího mazlíčka, s rychlou instalací a v případě potřeby i snadnou demontáží. Díky zeleným sloupkům a zelenému lanku se ohradník stane nenápadným doplňkem na vaší zahradě.
Obsah balení:

generátor fencee mini M03
1× lanko 2,5 mm, délka 100 m, nerez 3× 0,2 mm, zelené
10× sloupek 74 cm (nad zemí 56 cm), 7× očko
1× zemnící tyč 75 cm

Součástí balení generátoru: 

1× zemnící kabel 150 cm (očko-očko)
1× připojovací kabel 100 cm (očko-srdíčko)
1× výstražná tabulka
1× návod k obsluze

Spolu s kompletním setem elektrického ohradníku na zahradu doporučujeme zakoupit DIN lištu 80 mm pro snadnou montáž generátoru.
Váha kompletního setu: 6,1 kg
Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-