Solární odpuzovač krtků, hadů a hrabošů MOTOR VIBRASONIC M7

Dostupnost:do 3 - 5 dnů

Solární odpuzovač krtků, hadů a hrabošů MOTOR VIBRASONIC M7

Solární ultrazvukový a vibrační odpuzovač zvěře, bezpečný pro člověka i domácí zvířata, vhodný k plašení krtků, hadů, hrabošů a myší, ve venkovních prostorech, s odolným vodotěsným krytem, s frekvencí zvuku v rozsahu 400 kHz do 1000 kHz, s automatickou změnou kmitočtu, s dosahem až 650 m2dobíjecí baterie 1,2V AAA 80mA Ni-Mh, s výškou 30 cm a průměrem tyče 3 cm. 

Odplaší nežádoucí škůdce

Tento plašič je díky jeho inovativní technologii vhodný k odpuzování krtků, hadům, hrabošů, rejsků a myší.  

Plašič krtků, hadů, hrabošů


Plašič jako ochranný štít na vašem pozemku  

Plašič krtků, hadů, hrabošů a dalších hlodavců je efektivní formou ochrany Vaší zahrady, pole, parku nebo dalších venkovních prostor. Tento odpuzovač je vybaven 100% odolným vodotěsným krytem, a proto ho jako jeden z mála můžete používat 365 dní v roce, ať už prší, fouká nebo sněží.

Jednoduchá instalace za pár vteřin

Vyberete místo, které potřebujte ochránit před nechtěnými návštěvníky a odpuzovač vložíte svisle do země, cca  20 cm hluboko. Odpuzovač doporučujeme umístit do rohů zahrady, ideálně do vlhčí jílovité půdy, která lépe přenáší vydávané signály. Ultrazvukový a vibrační odpuzovač krtků zapnete jednoduchým stisknutím tlačítka. Pro vypnutí zařízení nemusíte jako u jiných produktů vyndat celý odpuzovač ze země, ale opět ho vypnete pouhým stisknutím tlačítka. Pro vysoký účinek však doporučujeme, aby plašič fungoval nepřetržitě po dobu několika měsíců. Plašič tak vytvoří v okolí takové podmínky, které přimějí krtky, hady i hlodavce, aby si našli jiné, klidnější místo. Elektronický plašič krtků je napájen solárním panelem a obsahuje dobíjecí baterie 1,2V AAA 80mA Ni-Mh. 

solarni-odpuzovac-motor-vibrasonic-m7-text-1

Inteligentní propojení (ultra)zvuku a vibrací na vaší zahradě 

Zařízení generuje ultrazvukový signál v rozsahu od 400 kHz do 1000 kHz v kombinaci s krátkodobými pronikavými vibracemi. Většina živočichů žijících pod zemí má špatný zrak, ale příroda jim zato vyvinula velmi silný sluch a citlivost na zemské vibrace. Tyto vibrace a zvuky jsou pro krtky, hady a hlodavce tedy velice nepříjemné a způsobují, že se tito živočichové žijící v zemi cítí neustále ohroženi. Živočichové žijí v neustálém stresu s nejvyšší ostražitostí a nakonec se rozhodnou změnit místo působení na nějaké klidnější. Odpuzovač lze používat i preventivně - krtci, hadi, hraboši a další hlodavci se hned od začátku vyhnou usazování na tomto místě, kde se nebudou cítit bezpečně. Plašič krtků, hadů a hlodavců je nastaven tak, aby tvořil vibrace a generoval zvuk o různých intenzitách každých 30 sekund v náhodném pořadí. Pořadí signálů proto nelze u plašiče předvídat a tedy není možné, aby si živočichové na tyto podněty zvykli a vrátili se. Plašič krtků, hadů a hlodavců dokáže ochránit prostor až 650m2.

Návod k použití ke stažení:
A1 logo PDF
Solární odpuzovač krtků, hadů a hrabošů MOTOR VIBRASONIC M7

Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-