Venkovní klec - oplocený výběh - 3x4x2m

Dostupnost:obvykle do 3 týdnů

Venkovní klec AGROFORTEL - oplocený výběh - 3x4x2m. Dokonalý domov pro Vaši drůbež, který poskytuje bezpečnost, odolnost a ochranu. Tento produkt je speciálně navržen pro všechny, kteří hledají kvalitní a praktické řešení a chtějí poskytnout své drůbeži co největší prostor.
Tato klec je vyrobena z pozinkované oceli a poplastovaného tvrdého pletiva, což zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. Díky svým rozměrům 3x4x2 m poskytuje dostatek prostoru.
V balení naleznete také kvalitní plachtu z polyethylenu - skvělý pomocník, který odolává vodě, UV záření a poskytuje vašim zvířatům ochranu před různými klimatickými podmínkami. (nabízíme možnost zakoupení náhradní plachty - Náhradní plachta k venkovním klecím AGROFORTEL 09002e. Tato plachta může být snadno namontována a poskytuje stín v horkých letních dnech. Na každé 1 pole potřebuje 1 plachtu (1 plachta součástí balení).
Dvířka klece jsou uzamykatelná a poskytují tak vysokou bezpečnost a ochranu Vašich zvířat. Klec je také dostatečně velká, aby do ní šlo umístit kurník či jiný příbytek.
Montáž je velmi jednoduchá a nezabere Vám mnoho času.
Parametry venkovního výběhu AGROFORTEL 3x4x2 m:

  • Odolná a trvanlivá konstrukce z pozinkované oceli a pletiva
  • Vodě a UV záření odolná plachta z polyethylenu pro klimatickou ochranu
  • Uzamykatelné dvířka
  • Dostatek prostoru pro pohyb a možnost umístění kurníku přímo do klece
  • Snadná a rychlá montáž bez nutnosti odborných znalostíDOPLŇKOVÁ VÝBAVA:
Jako jediní na trhu nabízíme dokoupení hřadu, který lze přimontovat přímo do klece (hřad není součástí balení). Katalogové číslo 09002f. Hřad k venkovním výběhům AGROFORTEL 09002f.


Rozměry:
 3 x 4 x 2 m (Š x H x V)
Materiál: pozinkovaná ocel + pletivo
Plachta: polyethylen
Balení: 190x28x17 cm, 29 kg + 104x20x18 cm, 17 kg

Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-