Výběh pro psy a další zvířata - velikost M - 4 segmenty, výška 70,5 Cm

Dostupnost:obvykle do 3 týdnů

Výběh pro psy a další zvířata - velikost M - 4 segmenty, výška 70,5 Cm
Dokonalé řešení pro každého psa. Ze 4 různých modelů si můžete vybrat perfektní velikost pro vašeho psa a váš domov nebo zahradu. Tento model je dodáván se 4 plotovými prvky, které lze jednotlivě a rychle spojovat. Plochu si samozřejmě můžete libovolně rozšířit, pokud si příslušný model zakoupíte vícekrát. Každý model psího výběhu obsahuje plotový prvek s dvířky pro snadný přístup. Dvojité uzamčení zabrání i tomu nejchytřejšímu čtyřnohému příteli v útěku.

Prvky jsou jednoduše vzájemně spojeny prostrčením tyčí shora přes spoje. Ve venkovním prostoru lze tyto tyče také zapíchnout do země a výběh tak ukotvit v zemi. Výběh pro štěňata a psy je velmi robustní a vyrobený z lakovaného kovu. Výběh lze báječně umístit i venku.
Výběhy pro psy jsou vhodné pro štěňata. Vzhledem k tomu, že psi se extrémně zdráhají znečišťovat svůj prostor pro spaní, výběh pro štěně významně pomáhá při výchově štěněte. Moderní pejskař ví o výhodách psího výběhu. Pes má své stálé útočiště, kde se cítí bezpečně. Psí výběh je ideální pro psy, kteří v nepřítomnosti majitele ničí tapety, nábytek, záclony a boty.

Malý tip: Aby měl pes své bezpečné místo i nadále rád a vážil si ho, je důležité psí výběh příliš často nepřemisťovat. 

Technické parametry: 
Výška: 70,5 cm
Segmenty: 4x
Vstupní segmentŠířka 45,5 cm x výška 49,5 cm
Materiál: ocel
Hmotnost: 12 kg
Balení: 1 balík


Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-