YORA Dog Adult granule z hmyzu Small Breed 1,5kg

Dostupnost:obvykle do 3 týdnů

Čistě hmyzí kompletní krmivo pro malé psy. Ideální pro alergiky, ekologické a výživné. Křehké a chutné granule, které si zamilují. Unikátní zdroj proteinu, vynikající stravitelnost, žádné alergie, ekologické, takové je krmivo Yora pro dospělé psy malých plemen.

Proč hmyzí granule Yora?

- vysoký obsah kvalitních živočišných bílkovin z čistě hmyzích zdrojů
- vynikající stravitelnost
- minimální dopad na planetu oproti klasickým krmivům s obsahem masa
- suroviny pečlivě vybrané s důrazem na výživovou hodnotu a minimální dopad na životní prostředí
- přirozeně hypoalergenní
- vhodné také pro psy s citlivým zažíváním
- hmyz pochází z EU a je chován s ohledem na welfare
- obsahuje larvy hmyzu (42,5%), které jsou přirozeným zdrojem potřebných makro i mikronutrientů
- obsahuje glukosamin a chondroitin pro zdravé klouby
- obsahuje vitamíny, minerály, omega 3 a 6 mastné kyseliny a esenciální aminokyseliny
- bez ATB a růstových hormonů
- výborně chutná

Plnohodnotný zdroj proteinu
Celé larvy jsou jemně usušeny, poté se z nich vyrobí moučka, která obsahuje všechny cenné živiny a minerály. Hmyzí protein je dokonce ještě stravitelnější než kuřecí maso, je kvalitnější a méně průmyslově zpracovaný oproti živočišným složkám v klasických zvířecích krmivech. Hmyzí larvy obsahují esenciální aminokyseliny, tuky a minerály, do krmení jsou zpracovány celé, což zajišťuje konstantní kvalitu živočišných složek.

Stálá kvalita hmyzího proteinu
V krmivu Yora jsou ale použity celé hmyzí larvy, žádné dělení na lepší a horší části. V běžném psím krmivu nemusí být vždy obsaženy ty nejkvalitnější části živočišných složek, které je možné získat. Do krmiv pro zvířata jsou většinou používány odřezky masa a vedlejší produkty živočišné výroby.

Zcela jistě bez hormonů a antibiotik
80% celosvětově spotřebovaných antibiotik se používá v průmyslových velkochovech, růstové hormony jsou užívány k tomu, aby zvířata plně vyrostla za kratší dobu. Hmyzí larvy rostou přirozeně velmi rychle a to i bez hormonů a podobných látek.

Udržitelný zdroj ingrediencí
Hmyz, brambory, oves a červená řepa mají mnohem nižší uhlíkovou stopu než maso z běžných zdrojů, rýže nebo batáty. Další úspory vznikají díky pěstování ovsa přímo na poli vedle výrobny krmiva. Toto vyvážené kompletní krmivo je tak dobré nejen pro psy, ale zároveň je vyráběno udržitelným způsobem, což je dobré pro všechny.

Chutná tak dobře, jak vypadá
Důkazem jsou psi, které krmivo Yora milují. Povedlo se vyvinout lahodné, křehké a chutné granule, které si vaši psi zamilují. Sice netuší, že tím navíc pomáhají naší planetě, ale i tak upřednostňují krmivo Yora, protože jim prostě chutná.

Dobré pro vašeho pejska i pro naši planetu
Hmyzí krmivo je volba budoucnosti pro nás všechny. Živočišná produkce velmi zatěžuje planetu. Spotřeba vody, množství půdy pro chov zvířat a pro vypěstování surovin pro jejich krmení, emise skleníkových plynů..., to vše vede k enormnímu zatěžování planety. Hmyzí larvy se živí zbytky ovoce a zeleniny, které jsou jinak nevyužitelné. Tím vzniká přírodní výživný kompost, díky kterému můžeme pěstovat ještě více jídla místo abychom pro larvy něco pěstovali.

Za nás je hmyzí krmivo pro naše mazlíčky šance, jak začít pomáhat naší planetě a ekologii každý den. Pro ně je hmyz přirozeným zdrojem proteinu. Taky váš pes loví mouchy nebo pavouky a pak je sní? Tak proč nekrmit mazlíčky kvalitním hmyzím krmivem, které je navíc zcela bez alergenů.

Složení: Hmyz 42,5% (mletý hmyz – moučka 27%, celé granulované larvy 8,5%, hmyzí olej 7%), oves 20%, brambory 13% kukuřice, hrách, minerály, pivovarské kvasnice, lněné semínko, mořské řasy 2%, lněné semínko, rajčatový protlak, vitamíny, sušená červená řepa, čekanka, sušená dýně, sušená mrkev, glukosamin (575mg/kg), chondroitin sulfát (575mg/kg), sušená kapusta, sušená petržel, výtažek z rostliny (yucca 480mg/kg).

Analytické složky: hrubý protein 24%, hrubý tuk 15%, hrubá vláknina 5%, hrubý popel 8%, omega 6 4,2%, omega 3 0,5%, vápník 1,2%.

Nutričně doplňkové látky na 1kg: antioxidanty: tokoferol (vitamin E z rostlinných olejů) 3,8mg. Vitaminy: Vitamin A 14 400 IU, Vitamin D3 2 000 IU, Vitamin E 96 IU.
Stopové prvky: zinek 48mg, železo 48mg, mangan 33mg, měď 14mg, jód 1,7mg, selen 0,29mg.

Energie: 361 kcal/100g.

Granule mají tvar trojhránku o velikosti cca 0,7cm.

Dávkování na den:
Váha psa/ denní dávka:
1-3kg / 30-70g
3-5kg / 70-100g
5-7kg / 100-130g
7-9kg / 130-155g
9-11kg / 155-185g
11-13kg / 185-205g
13-15kg / 205-230g

Přechod na Yoru: Postupný přechod na granule Yora udělejte během 7 dní, kdy začnete se čtvrtinou Yory na den, a poté postupně zvyšujte až na 100% Yory na den. 

Zeptejte se nás
Po-Pá6:30-16:00
Státní svátky-zavřeno-